iPentium E6500 COREDUO 2.93 2M 1066MHz LGA775

iPentium E6500 COREDUO 2.93 2M 1066MHz LGA775

3.699,00 ден.   Спореди

Шифра 34017 - iPentium E6500 COREDUO 2.93 2M 1066MHz LGA775


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 3.699,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Шифра 34017 - iPentium E6500 COREDUO 2.93 2M 1066MHz LGA775

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи