iPentium E5300 COREDUO 2.60GHz

iPentium E5300 COREDUO 2.60GHz

3.094,00 ден.   Спореди

iPentium E5300 COREDUO 2.60GHz, 2MB Cache, 800MHz, LGA775, BOX


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 3.094,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


iPentium E5300 COREDUO 2.60GHz, 2MB Cache, 800MHz, LGA775, BOX

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи