iPentium E5200 CORE 2 DUO 2.50GHz

iPentium E5200 CORE 2 DUO 2.50GHz

2.790,00 ден.   Спореди

iPentium E5200 CORE 2 DUO 2.50GHz, 2MB Cache, 800MHz, LGA775


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 2.790,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


iPentium E5200 CORE 2 DUO 2.50GHz, 2MB Cache, 800MHz, LGA775

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка