IPCTV-server (Box) USB stereo, TV, remote (slim) + watch TV via internet using Skype or MSN, High Quality Recording MPEG1(VCD)/2(DVD) capture, Video input(RCA), Color Box Retail, 7

493,00 ден.   Спореди

IPCTV-server (Box) USB stereo, TV, remote (slim) + watch TV via internet using Skype or MSN, High Quality Recording MPEG1(VCD)/2(DVD) capture, Video input(RCA), Color Box Retail, 7


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 493,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


IPCTV-server (Box) USB stereo, TV, remote (slim) + watch TV via internet using Skype or MSN, High Quality Recording MPEG1(VCD)/2(DVD) capture, Video input(RCA), Color Box Retail, 7

Интерфејс USB
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка