iPad Security Case w/4-Dial Combination Lock for iPad 2-4 Gen Black

990,00 ден.   Спореди

Tablet Security Case w/4-Dial Combination Lock

Features/Specifications:
* Case: black color
* Lightweight, portable, easy to operate
* Security lock (LKCP-3393)
* 4-Dial combi...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 990,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Tablet Security Case w/4-Dial Combination Lock

Features/Specifications:
* Case: black color
* Lightweight, portable, easy to operate
* Security lock (LKCP-3393)
* 4-Dial combination
* Up to 10,000 user-settable combinations
* Lock material: Zinc alloy + TPR part
* 70-inch cable length

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка