IP WIRELESS Camera 541W (Бела)

6.200,00 ден.   Спореди

- It adopts MJPEG compression format support,\r\n- VGA (640x480)-QVGA(320x240)-QQVGA(160x120) three video resolutions optional\r\n- 2 way audio,\r\n- WiFi, built-in Pan/Tilt and IR lights,\r\n- mobile...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Мултиграф Компјутери http://multigraf.com.mk/   Детали 6.200,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


- It adopts MJPEG compression format support,\r\n- VGA (640x480)-QVGA(320x240)-QQVGA(160x120) three video resolutions optional\r\n- 2 way audio,\r\n- WiFi, built-in Pan/Tilt and IR lights,\r\n- mobile phone view,\r\n- provide alarm in and out interface,\r\n- support TCP/IP, UDP/IP, HTTP, SMTP, FTP, DHCP, DDNS, UPNP, NTP,\r\nPPPOE, WIFI\r\n- motion detection,\r\n- email, FTP alarm etc

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка