IP panoramska kamera GEOVISION GV-FE110

28.490,00 ден.   Спореди

Панорамска 360° мегапикселна IP камера Ден/Ноќ, 1.3 Мегапиксели (1280x1024@15 кад/сек), 1/3\'\' Progressive Scan CMOS сензор, мегапикселен објектив (1.25 мм), H.264/MPEG4/MJPEG компресија, микрофон, а...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Мултиграф Компјутери http://multigraf.com.mk/   Детали 28.490,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Панорамска 360° мегапикселна IP камера Ден/Ноќ, 1.3 Мегапиксели (1280x1024@15 кад/сек), 1/3\'\' Progressive Scan CMOS сензор, мегапикселен објектив (1.25 мм), H.264/MPEG4/MJPEG компресија, микрофон, алармен влез/излез, слот за SD картица; различни панорамски режими на прегледување: 360°/ 2х180°/ 4 одделни камери / PiP / виртуелна 3D PTZ функција; 12Vdc/24Vac/PoE

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка