IP Minidome megapixel camera DS-2CD7153-E HIKVISION

15.900,00 ден.   Спореди

Мини куполна Мегапикселна колор Vandalproof IP камера Ден/Ноќ, IP66 заштита, 2.0 Мегапиксели UXGA (1600x1200@12,5 кад/сек), 1/3'' Progressive scan CMOS сензор, осетливост на светлина 0.1Lux@F1.2(B/W),...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Мултиграф Компјутери http://multigraf.com.mk/   Детали 15.900,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Мини куполна Мегапикселна колор Vandalproof IP камера Ден/Ноќ, IP66 заштита, 2.0 Мегапиксели UXGA (1600x1200@12,5 кад/сек), 1/3'' Progressive scan CMOS сензор, осетливост на светлина 0.1Lux@F1.2(B/W), вграден фиксен објектив 4мм (опциски 2,8мм, 6мм, 8мм), софтверска Day/Night функција, H.264/MJPEG dual stream компресија со регулирање на мрежниот проток (32kbps ~ 16Mbps), подесување по 3-оски, поддржува NAS и ISCSI, е-PTZ функција за дигитален zoom, протоколи TCP/IP, HTTP, DHCP, DNS, RTP/RTCP, PPPoE; 12Vdc/PoE

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка