IP kamera PANASONIC WV-ST162E

39.000,00 ден.   Спореди

Мини управувачка Pan/Tilt IP камера; H.264/MJPEG; резолуција SVGA (800x600@25 кад/сек); 1/4\'\' MOS сензор; 0.6Lux(Color) / 0.5Lux(B/W); вграден објектив 1.95 mm (85° HV); 3D DNR филтер; оддалечено вр...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Мултиграф Компјутери http://multigraf.com.mk/   Детали 39.000,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Мини управувачка Pan/Tilt IP камера; H.264/MJPEG; резолуција SVGA (800x600@25 кад/сек); 1/4\'\' MOS сензор; 0.6Lux(Color) / 0.5Lux(B/W); вграден објектив 1.95 mm (85° HV); 3D DNR филтер; оддалечено вртење/наклон; 64 preset позиции; двонасочно аудио/вграден микрофон; детекција на лица; алармен влез/излез; аналоген излез; слот за SD картица; 12Vdc/PoE

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка