IP kamera HIKVISION DS-2DF1-714 PTZ

120.000,00 ден.   Спореди

IP PTZ камера со IR осветлување; Ден/Ноќ; 4CIF (704×576@25 к/с); 1/4\" Sony SuperHAD CCD; 0.2Lux@F1.6 (Color), 0.02 Lux@F1.6 (B/W); 23х оптички zoom/12х дигитален zoom; интелигентно IR осветлување до ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Мултиграф Компјутери http://multigraf.com.mk/   Детали 120.000,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


IP PTZ камера со IR осветлување; Ден/Ноќ; 4CIF (704×576@25 к/с); 1/4\" Sony SuperHAD CCD; 0.2Lux@F1.6 (Color), 0.02 Lux@F1.6 (B/W); 23х оптички zoom/12х дигитален zoom; интелигентно IR осветлување до 80м. с автоматско регулирање во зависност от нивото на зумирањето; 256 preset позиции/24 зони за маскирање; механички IR Cut филтър; H.264 dual stream компресја со регулирање на мрежниот проток; аудио влез/аудио излез; 7 алармени влеза/2 релејни излеза; аналоген BNC излез; слот за Mini SD карта за локален запис; -30~+65Сº; IP66, вградена заштита од грмотевици, 24Vac

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка