IP camera ASONI CAM619MIR-POE

37.200,00 ден.   Спореди

ASONI CAM619MIR-POE\r\n3-Axis, 2 Mega-pixel, IR-12M Vandal-dome CMOS Camera, 2-Way Audio,\r\nTriple Streaming, 2.7-9 mm lens, Auto-Iris, w/sd ard feature, POE


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Мултиграф Компјутери http://multigraf.com.mk/   Детали 37.200,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ASONI CAM619MIR-POE\r\n3-Axis, 2 Mega-pixel, IR-12M Vandal-dome CMOS Camera, 2-Way Audio,\r\nTriple Streaming, 2.7-9 mm lens, Auto-Iris, w/sd ard feature, POE

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка