IP 2 Mega-pixel ASONI CAM634M

33.000,00 ден.   Спореди

CAM634M\r\n2 Mega-pixel, IR-40M IP66 Outdoor Network CMOS Camera, External adjustment\r\n3.6-16mm Auto-iris lens, with bracket, 2-way Audio, Relay I/O


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Мултиграф Компјутери http://multigraf.com.mk/   Детали 33.000,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


CAM634M\r\n2 Mega-pixel, IR-40M IP66 Outdoor Network CMOS Camera, External adjustment\r\n3.6-16mm Auto-iris lens, with bracket, 2-way Audio, Relay I/O

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка