IP камера Ден/Ноќ HIKVISION DS-2CD8133F-E

13.490,00 ден.   Спореди

Компактна IP камера Ден/Ноќ; резолуција VGA (640x480@25 кад/сек); 1/3\'\' Sony Progressive Scan CMOS сензор; објектив f=4 мм.; чувствителност на светлина 0.4Lux@F1.2; H.264/MJPEG dual stream компресиј...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Мултиграф Компјутери http://multigraf.com.mk/   Детали 13.490,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Компактна IP камера Ден/Ноќ; резолуција VGA (640x480@25 кад/сек); 1/3\'\' Sony Progressive Scan CMOS сензор; објектив f=4 мм.; чувствителност на светлина 0.4Lux@F1.2; H.264/MJPEG dual stream компресија со регулиран обем на генериран пренос (32K ~ 8M); вграден микрофон и звучник; вградена детекција на движење; слот за mini SD карта; 12Vdc/PoE

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка