Intel Sandy Bridge Pentium Core G640 2.80GHz

Intel Sandy Bridge Pentium Core G640 2.80GHz

3.149,00 ден.   Спореди

Intel Sandy Bridge Pentium Core G640 2.80GHz, 2 Cores, 2Threads, 3MB Cache, 64bit, DDR3-1066MHz, Socket 1155


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 3.149,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Intel Sandy Bridge Pentium Core G640 2.80GHz, 2 Cores, 2Threads, 3MB Cache, 64bit, DDR3-1066MHz, Socket 1155

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка