Intel Sandy Bridge Celeron Core G550 2.60GHz

Intel Sandy Bridge Celeron Core G550 2.60GHz

2.199,00 ден.   Спореди

Intel Sandy Bridge Celeron Core G550 2.60GHz, 2 Cores, 2Threads, 2MB Cache, 64bit, DDR3-1066MHz, Socket 1155


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 2.199,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Intel Sandy Bridge Celeron Core G550 2.60GHz, 2 Cores, 2Threads, 2MB Cache, 64bit, DDR3-1066MHz, Socket 1155

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка