Intel Proc. Core i7-4960X, 3.6GHz, 15MB, 22nm, 6 cores, LGA2011, BOX

52.500,00 ден.   Спореди

Intel Proc. Core i7-4960X, 3.6GHz, 15MB, 22nm, 6 cores, LGA2011, BOX
Гаранција: 36 месеци


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Некст Компјутери http://www.superkompjuter.com Детали 52.500,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Intel Proc. Core i7-4960X, 3.6GHz, 15MB, 22nm, 6 cores, LGA2011, BOX
Гаранција: 36 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка