Intel Proc. Core i7-3770, 3.4GHz, 8MB, 5GT/s, 32nm, 4 cores, LGA1155, integrated graphics, box

15.899,00 ден.   Спореди

Intel Proc. Core i7-3770, 3.4GHz, 8MB, 5GT/s, 32nm, 4 cores, LGA1155, integrated graphics, box


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Некст Компјутери http://www.superkompjuter.com Детали 15.899,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Intel Proc. Core i7-3770, 3.4GHz, 8MB, 5GT/s, 32nm, 4 cores, LGA1155, integrated graphics, box

Процесор технологија Core i7
Кеш на процесорот 8 MB
Брзина на процесор 3.40 GHz
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка