Intel® Pentium® Processor E5700 (2M Cache, 3.00 GHz, 800 MHz FSB) TRAY

3.955,00 ден.   Спореди

Intel Pentium E5700 3.00GHz 2MB LGA775 Tray


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 3.955,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Intel Pentium E5700 3.00GHz 2MB LGA775 Tray

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка