Intel® Pentium® 4 Processor 631 supporting HT Technology (2M Cache, 3.00 GHz, 800 MHz FSB) Tray

1.791,00 ден.   Спореди

Intel® Pentium® 4 Processor 631 supporting HT Technology (2M Cache, 3.00 GHz, 800 MHz FSB) Tray

more info: http://ark.intel.com/products/27479/Intel-Pentium-4-Processor-631-supporting-HT-Te...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 1.791,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Intel® Pentium® 4 Processor 631 supporting HT Technology (2M Cache, 3.00 GHz, 800 MHz FSB) Tray

more info: http://ark.intel.com/products/27479/Intel-Pentium-4-Processor-631-supporting-HT-Technology-2M-Cache-3_00-GHz-800-MHz-FSB

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка