Intel® Pentium® 4 Processor 524 supporting HT Technology (1M Cache, 3.06 GHz, 533 MHz FSB)Tray

1.791,00 ден.   Спореди

Intel® Pentium® 4 Processor 524 supporting HT Technology (1M Cache, 3.06 GHz, 533 MHz FSB) Tray


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 1.791,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Intel® Pentium® 4 Processor 524 supporting HT Technology (1M Cache, 3.06 GHz, 533 MHz FSB) Tray

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка