Intel Pentium 3.06GHz 1MB LGA775 Tray

1.716,00 ден.   Спореди

Intel Pentium 3.06GHz 1MB LGA775 Tray


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 1.716,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Intel Pentium 3.06GHz 1MB LGA775 Tray

Кеш на процесорот 1 MB
Брзина на процесор 3.06 GHz
Процесор технологија Pentium
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка