INTEL MOBILE

INTEL MOBILE

3.361,00 ден.   Спореди

INTEL MOBILE, CELERON M, 1.5G, 1М, 400MHz BOX


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 3.361,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


INTEL MOBILE, CELERON M, 1.5G, 1М, 400MHz BOX

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка