Intel i5-4430 3.00GHz, Core Name Haswell, 4 Cores, 4Threads, 6MB Cache, 64bit, DDR3-1600MHz, Processor Graphics Intel HD Graphics 4600, Socket 1150, Thermal Power: 84W, Box, BX80646I54430

10.962,00 ден.   Спореди

Socket 1150 Intel i5-4430 3.00GHz, Core Name Haswell, 4 Cores, 4Threads, 6MB Cache, 64bit, DDR3-1600MHz, Processor Graphics Intel HD Graphics 4600, Socket 1150, Thermal Power: 84W, Box, BX80646I54430


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 10.962,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Socket 1150 Intel i5-4430 3.00GHz, Core Name Haswell, 4 Cores, 4Threads, 6MB Cache, 64bit, DDR3-1600MHz, Processor Graphics Intel HD Graphics 4600, Socket 1150, Thermal Power: 84W, Box, BX80646I54430

Брзина на процесор 3.00 GHz
Процесор технологија Core i5
Кеш на процесорот 6 MB
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка