Intel i5-3450 Ivy Bridge 3.10GHz

Intel i5-3450 Ivy Bridge 3.10GHz

10.999,00 ден.   Спореди

Intel i5-3450/BOX 3.10GHz, Core Name Ivy Bridge, 4 Cores, 4 Threads, 6MB Cache, 64bit, DDR3-1600MHz, Processor Graphics Intel HD Graphics 2500, Thermal Power: 77W, Socket 1155, Box, BX80637I53450


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 10.999,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Intel i5-3450/BOX 3.10GHz, Core Name Ivy Bridge, 4 Cores, 4 Threads, 6MB Cache, 64bit, DDR3-1600MHz, Processor Graphics Intel HD Graphics 2500, Thermal Power: 77W, Socket 1155, Box, BX80637I53450

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка