INTEL H67 (B3) , SKT 1155, 2.5GT/s DMI , 2*DDR3 1333/1066 DualCh max 16GB, Intel® Graphics HD2000/3000(max shared 1024 meseciB), Multi VGA Output options: D-Sub, DVI-D, 1*PCiex16/1*PCI, 8CH HD AUDIO,2* Pci-ex1 Gigabit LAN, 6*SATA2 6Gb/s ,4x USB 2.0,

4.776,00 ден.   Спореди

INTEL H67 (B3) , SKT 1155, 2.5GT/s DMI , 2*DDR3 1333/1066 DualCh max 16GB, Intel® Graphics HD2000/3000(max shared 1024 meseciB), Multi VGA Output options: D-Sub, DVI-D, 1*PCiex16/1*PCI, 8CH HD AUDIO,2...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 4.776,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


INTEL H67 (B3) , SKT 1155, 2.5GT/s DMI , 2*DDR3 1333/1066 DualCh max 16GB, Intel® Graphics HD2000/3000(max shared 1024 meseciB), Multi VGA Output options: D-Sub, DVI-D, 1*PCiex16/1*PCI, 8CH HD AUDIO,2* Pci-ex1 Gigabit LAN, 6*SATA2 6Gb/s ,4x USB 2.0, 2x USB 3.0, mATX

Онборд графичка yes
Сокет LGA1155
Чипсет H67
Магистрала 100 MHz
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка