Intel G1610 Ivy Bridge Celeron Core 2.60GHz

Intel G1610 Ivy Bridge Celeron Core 2.60GHz

1.999,00 ден.   Спореди

Intel G1610 2.60GHz Box, Core Name Ivy Bridge, Dual Core Celeron, 2 Cores, 2Threads, 2MB Cache, 64bit, DDR3-1333MHz, Thermal Power: 55W, Socket 1155, Box, BX80637G1610


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 1.999,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Intel G1610 2.60GHz Box, Core Name Ivy Bridge, Dual Core Celeron, 2 Cores, 2Threads, 2MB Cache, 64bit, DDR3-1333MHz, Thermal Power: 55W, Socket 1155, Box, BX80637G1610

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка