Intel Core i5-4440 Haswell 4th Generation 6MB LGA1150 3.3 GHz HD Graphics 4600 BOX

10.816,00 ден.   Спореди

Intel Core i5-4440 Haswell 4th Generation 6MB LGA1150 3.3 GHz HD Graphics 4600 BOX


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 10.816,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Intel Core i5-4440 Haswell 4th Generation 6MB LGA1150 3.3 GHz HD Graphics 4600 BOX

Кеш на процесорот 6 MB
Брзина на процесор 3.30 GHz
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка