Intel Core i5 3450 , Socket 1155 , Raboten takt 3100 MHz, L3 cache 6 MB, Jadro Ivy Bridge, Integriran grafički sostav daCPU takt vo turbo mod 3500 MHzIntegriran HD 2500 graphics kontroler

11.135,00 ден.   Спореди

PROCESORI INTEL Intel Intel Core i5 3450, Socket 1155, Raboten takt 3100 MHz, L3 cache 6 MB, Jadro Ivy Bridge, Integriran grafički sostav da

CPU takt vo turbo mod 3500 MHz

Integ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 11.135,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


PROCESORI INTEL Intel Intel Core i5 3450, Socket 1155, Raboten takt 3100 MHz, L3 cache 6 MB, Jadro Ivy Bridge, Integriran grafički sostav da

CPU takt vo turbo mod 3500 MHz

Integriran HD 2500 graphics kontroler

Процесор технологија Core i5
Кеш на процесорот 6 MB
Брзина на процесор 3.10 GHz
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка