Intel® Celeron® Processor 430 (512K Cache, 1.80 GHz, 800 MHz FSB) Tray.

1.955,00 ден.   Спореди

PROCESSOR INTEL Celeron4301.8GHz, Tray, Socket775, 512KBL2, FSB800

http://ark.intel.com/products/29735/Intel-Celeron-Processor-430-512K-Cache-1_80-GHz-800-MHz-FSB


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 1.955,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


PROCESSOR INTEL Celeron4301.8GHz, Tray, Socket775, 512KBL2, FSB800

http://ark.intel.com/products/29735/Intel-Celeron-Processor-430-512K-Cache-1_80-GHz-800-MHz-FSB

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка