INTEL Celeron G530 2.4GHz 2MB BOX LGA1155

2.625,00 ден.   Спореди

Leziste: LGA 1155 L2 cache memorija: 1MB Intel® Smart Cache Broj na jadra 1 Magistrala: 2.5GT/s DMI Napomena: Izrabotka na procesorot 32nm, 73W Raboten takt: 1.6 GHz Podrzani tehnologii: Hyper-Threadi...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конико компјутери http://www.koniko.com.mk/   Детали 2.625,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Leziste: LGA 1155 L2 cache memorija: 1MB Intel® Smart Cache Broj na jadra 1 Magistrala: 2.5GT/s DMI Napomena: Izrabotka na procesorot 32nm, 73W Raboten takt: 1.6 GHz Podrzani tehnologii: Hyper-Threading, Virtualization Technology, Speedstep, Execute Disable Bit Garancija: 36 meseci

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка