Intel Celeron E3400 DualCore 2.60GHz

Intel Celeron E3400 DualCore 2.60GHz

2.499,00 ден.   Спореди

Intel Celeron E3400 DualCore 2.60GHz, 1MB Cache, 800Mhz, LGA775, BOX, BX80571E3400


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 2.499,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Intel Celeron E3400 DualCore 2.60GHz, 1MB Cache, 800Mhz, LGA775, BOX, BX80571E3400

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка