Intel Celeron E3400 CoreDuo 2.60GHz

Intel Celeron E3400 CoreDuo 2.60GHz

2.164,00 ден.   Спореди

Intel Celeron E3400 CoreDuo 2.60GHz, 1MB Cache, 800Mhz, LGA775


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 2.164,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Intel Celeron E3400 CoreDuo 2.60GHz, 1MB Cache, 800Mhz, LGA775

Сокет LGA775
Процесор технологија Celeron
Л2 Кеш 1 MB
Брзина на процесор 2.6 GHz
Број на јадра на процесор 2
Термална моќ 65 W
Архитектура на процесорот 64- bit
Модел на процесор E3400
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка