Intel B75A LGA1155 95W CPU Phase (VRM+VTT+GPU+SA) 3+1+1+1, 4x DC DDRIII 1600 32GB max, Dual Channel memory, 1x SATA III, 5xSATA II, 2 x PCI 32bit, 2 x PCI-E x1, 1 x PCI-E x16 CF, VGA, HDMI, GBLAN Realtek , 4xUSB 2.0, 2xUSB 3.0, Busclock MHz FSB /HT 1
Intel B75A LGA1155 95W CPU Phase (VRM+VTT+GPU+SA) 3+1+1+1, 4x DC DDRIII 1600 32GB max, Dual Channel memory, 1x SATA III, 5xSATA II, 2 x PCI 32bit, 2 x PCI-E x1, 1 x PCI-E x16 CF, VGA, HDMI, GBLAN Realtek , 4xUSB 2.0, 2xUSB 3.0, Busclock MHz FSB /HT 1

Intel B75A LGA1155 95W CPU Phase (VRM+VTT+GPU+SA) 3+1+1+1, 4x DC DDRIII 1600 32GB max, Dual Channel memory, 1x SATA III, 5xSATA II, 2 x PCI 32bit, 2 x PCI-E x1, 1 x PCI-E x16 CF, VGA, HDMI, GBLAN Realtek , 4xUSB 2.0, 2xUSB 3.0, Busclock MHz FSB /HT 1

4.403,00 ден.   Спореди

Intel B75A LGA1155 95W CPU Phase (VRM+VTT+GPU+SA) 3+1+1+1, 4x DC DDRIII 1600 32GB max, Dual Channel memory, 1x SATA III, 5xSATA II, 2 x PCI 32bit, 2 x PCI-E x1, 1 x PCI-E x16 CF, VGA, HDMI, GBLAN Real...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 4.403,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Intel B75A LGA1155 95W CPU Phase (VRM+VTT+GPU+SA) 3+1+1+1, 4x DC DDRIII 1600 32GB max, Dual Channel memory, 1x SATA III, 5xSATA II, 2 x PCI 32bit, 2 x PCI-E x1, 1 x PCI-E x16 CF, VGA, HDMI, GBLAN Realtek , 4xUSB 2.0, 2xUSB 3.0, Busclock MHz FSB /HT 100MHz, Audio chip 8 Ch Azalia Realtek ALC898, APS, M-Flash, Solid Capacitors, Heat sink, TPM pinheader,mATX

Онборд графичка yes
Сокет LGA1155
Магистрала 1600 MHz
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка