Intel B75A LGA1155 95W CPU Phase (VRM+VTT+GPU+SA) 3+1+1+1, 4x DC DDRIII 1600 32GB max, 5Rx SATA II, 1RxSATA III, 3 x PCI 32bit, 2 x PCI-E x1, 1 x PCI-E x16 CF, 1 x PCI-E x4, Int. Gfx DirectX 11 256MB, D-SUB, HDMI, DVI, GBLAN Intel 82579, 4xUSB 2.0, 2

4.798,00 ден.   Спореди

Intel B75A LGA1155 95W CPU Phase (VRM+VTT+GPU+SA) 3+1+1+1, 4x DC DDRIII 1600 32GB max, 5Rx SATA II, 1RxSATA III, 3 x PCI 32bit, 2 x PCI-E x1, 1 x PCI-E x16 CF, 1 x PCI-E x4, Int. Gfx DirectX 11 256MB,...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 4.798,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Intel B75A LGA1155 95W CPU Phase (VRM+VTT+GPU+SA) 3+1+1+1, 4x DC DDRIII 1600 32GB max, 5Rx SATA II, 1RxSATA III, 3 x PCI 32bit, 2 x PCI-E x1, 1 x PCI-E x16 CF, 1 x PCI-E x4, Int. Gfx DirectX 11 256MB, D-SUB, HDMI, DVI, GBLAN Intel 82579, 4xUSB 2.0, 2xUSB 3.0, Busclock MHz FSB /HT 100MHz, Audio chip 8 Ch Azalia Realtek ALC898, APS, M-Flash, Solid Capacitors, Heat sink, TPM pinheader,

Онборд графичка yes
Сокет LGA1155
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка