Intel B75A LGA1155 95W CPU Phase (VRM+VTT+GPU+SA) 3+1+1+1, 2x DC DDRIII 1600 16GB max, 3 x SATA II, 1xSATA III, 1 x PCI 32bit, 1 x PCI-E x1, 1 x PCI-E x16 CF, D-SUB, HDMI, GBLAN , 4xUSB 2.0, 2xUSB 3.0, Audio chip 8 Ch Azalia Realtek ALC898, 1 x Seria

3.157,00 ден.   Спореди

Intel B75A LGA1155 95W CPU Phase (VRM+VTT+GPU+SA) 3+1+1+1, 2x DC DDRIII 1600 16GB max, 3 x SATA II, 1xSATA III, 1 x PCI 32bit, 1 x PCI-E x1, 1 x PCI-E x16 CF, D-SUB, HDMI, GBLAN , 4xUSB 2.0, 2xUSB 3.0...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 3.157,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Intel B75A LGA1155 95W CPU Phase (VRM+VTT+GPU+SA) 3+1+1+1, 2x DC DDRIII 1600 16GB max, 3 x SATA II, 1xSATA III, 1 x PCI 32bit, 1 x PCI-E x1, 1 x PCI-E x16 CF, D-SUB, HDMI, GBLAN , 4xUSB 2.0, 2xUSB 3.0, Audio chip 8 Ch Azalia Realtek ALC898, 1 x Serial port connector on MB , 1 x Parallel port connector on MB, All Solid Capacitors, TPM pinheader,mATX

Онборд графичка yes
Сокет LGA1155
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка