®InnoAX-IMX-150 w/Radio MP3 & WMA SD-Card based portable music player

®InnoAX-IMX-150 w/Radio MP3 & WMA SD-Card based portable music player

694,00 ден.   Спореди

®InnoAX-IMX-150 w/Radio MP3 & WMA SD-Card based portable music player, Blue Color LED backlight Black / White Colour


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 694,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


®InnoAX-IMX-150 w/Radio MP3 & WMA SD-Card based portable music player, Blue Color LED backlight Black / White Colour

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка