Inebrya volumizing conditioner (300ml)

320,00 ден.   Спореди

Inebrya volumizing conditioner (300ml) Балзам за волумен на тенка и безживотна коса. Ја прави косата лесна за расчешлување, го врка волуменот на коренот на влакното,ја јакне структурата, дава форма и ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Хаир шоп http://hairshop.mk/   Детали 320,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Inebrya volumizing conditioner (300ml) Балзам за волумен на тенка и безживотна коса. Ја прави косата лесна за расчешлување, го врка волуменот на коренот на влакното,ја јакне структурата, дава форма и виталност на влакното. После шампонирање се нанесува на не многу влажн коса, се расчешлув и се остава да делува неколку минути, потоа се плакне.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка