Inebrya smoothing mask (500ml)

390,00 ден.   Спореди

Inebrya smoothing mask (500ml) Маска за исправање на коса. Со своето омекнувачко дејство овозможува полесно расчешлување и исправање на кадрава, разлетана и непослушна коса. Се нанесува после сампонир...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Хаир шоп http://hairshop.mk/   Детали 390,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Inebrya smoothing mask (500ml) Маска за исправање на коса. Со своето омекнувачко дејство овозможува полесно расчешлување и исправање на кадрава, разлетана и непослушна коса. Се нанесува после сампонирање рамномерно по должината на косата и врвовите, се расчешлува целата коса и се остава да дејствува 3-5 минути, потоа добро се измива.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка