Inebrya leave-in color fixer (200ml)

660,00 ден.   Спореди

Inebrya leave-in color fixer (200ml)Реконструктивен спреј-фиксатор за боја.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Хаир шоп http://hairshop.mk/   Детали 660,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Inebrya leave-in color fixer (200ml)Реконструктивен спреј-фиксатор за боја.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка