Inebrya dry-t lasting care lotion (12x7ml)

1.200,00 ден.   Спореди

Inebrya dry-t lasting care lotion (12x7ml)Лосион во ампули за долготрајна нега. Реконструктивен лосион без измивање со кератин и протеини од пченица. Содржи силиконски микроемулзии кои ја вракаат меко...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Хаир шоп http://hairshop.mk/   Детали 1.200,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Inebrya dry-t lasting care lotion (12x7ml)Лосион во ампули за долготрајна нега. Реконструктивен лосион без измивање со кератин и протеини од пченица. Содржи силиконски микроемулзии кои ја вракаат мекоста и сјајот на косата. Идеален е за користење по шампонот за боена, сува и третирана коса. По шампонирање се нанесува рамномерно по целата должина на косата и врвовите. Потоа косата се мести по желба, нема потреба од измивање.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка