Inebria volumizing shampoo (300ml)

360,00 ден.   Спореди

Inebria volumizing shampoo (300ml)Шампон за зголемување на волумен на тенка и безживотна коса. Збогатен со протеини од пченица и комбинација од тропско овошје. Ја враќа текстурата и волуменот на тенко...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Хаир шоп http://hairshop.mk/   Детали 360,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Inebria volumizing shampoo (300ml)Шампон за зголемување на волумен на тенка и безживотна коса. Збогатен со протеини од пченица и комбинација од тропско овошје. Ја враќа текстурата и волуменот на тенкото влакно и ја прави косата витална и сјајна. Се нанесува на водена коса се масира и се плакне.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка