Inebria velvet keratin cream (100ml)

840,00 ден.   Спореди

Inebria velvet keratin cream (100ml)Кадифен крем со кератин.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Хаир шоп http://hairshop.mk/   Детали 840,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Inebria velvet keratin cream (100ml)Кадифен крем со кератин.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка