Inebria she care deepreconstructor mask (1000ml)

780,00 ден.   Спореди

Inebria she care deepreconstructor mask (1000ml)Маска за длабински третман на хемиски третирана коса.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Хаир шоп http://hairshop.mk/   Детали 780,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Inebria she care deepreconstructor mask (1000ml)Маска за длабински третман на хемиски третирана коса.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка