Inebria round frizz free oil non oil (250ml)

Inebria round frizz free oil non oil (250ml)

470,00 ден.   Спореди

Inebria round frizz free oil non oil (250ml)Течност за правење природни бранови и истакнување на кадрици.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Хаир шоп http://hairshop.mk/   Детали 470,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Inebria round frizz free oil non oil (250ml)Течност за правење природни бранови и истакнување на кадрици.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка