Inebria no yellow shampoo (1000ml)

950,00 ден.   Спореди

Inebria no yellow shampoo (300ml)Шампон за спречување на жолтеникав сјај кај бланширана и седа коса.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Хаир шоп http://hairshop.mk/   Детали 950,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Inebria no yellow shampoo (300ml)Шампон за спречување на жолтеникав сјај кај бланширана и седа коса.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка