Inebria keratin restructuring mask with keratin (1000ml)

950,00 ден.   Спореди

Inebria keratin restructuring mask with keratin (1000ml)Маска со кератин.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Хаир шоп http://hairshop.mk/   Детали 950,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Inebria keratin restructuring mask with keratin (1000ml)Маска со кератин.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка