Inebria instant detangler cream (200ml)

550,00 ден.   Спореди

Inebria instant detangler cream (200ml)Крем за лесно расчешлувањње и расплеткување на заплеткана коса на база на цвет од лотус.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Хаир шоп http://hairshop.mk/   Детали 550,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Inebria instant detangler cream (200ml)Крем за лесно расчешлувањње и расплеткување на заплеткана коса на база на цвет од лотус.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка