Inebria frequent (1000ml)

590,00 ден.   Спореди

Inebria frequent (1000ml) Шампон со ревитализирачко дејство за честа употреба во зима. Содржи тревки и деликатни агенси за активно дејствување по површината на косата придонесува за нежно чистење на в...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Хаир шоп http://hairshop.mk/   Детали 590,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Inebria frequent (1000ml) Шампон со ревитализирачко дејство за честа употреба во зима. Содржи тревки и деликатни агенси за активно дејствување по површината на косата придонесува за нежно чистење на влакното и го враќа сјајот на косата. Соодветен за сите типови коса. Идеален за мрсна коса. Се нанесува на влажна коса, се масира и се измива.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка