Inebria curly curl shampoo (300ml)

340,00 ден.   Спореди

Inebria curly curl shampoo (300ml)Шампон за кадрава, брановидна и ондулирана коса.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Хаир шоп http://hairshop.mk/   Детали 340,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Inebria curly curl shampoo (300ml)Шампон за кадрава, брановидна и ондулирана коса.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка