INDESIT XWC-71051 W

15.499,00 ден.   Спореди

МАШИНА ЗА АЛИШТА ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А+ КАПАЦИТЕТ 7 КГ ВРТЕЖИ 1000 16 ПРОГРАМИ ОДЛОЖЕН СТАРТ ECO ПРОГРАМ БРЗ ПРОГРАМ БУЧАВОСТ ПРИ ПЕРЕЊЕ 59 DB ДИМЕНЗИИ В/Ш/Д - 85/60/55 Стандардна гаранција 24 месеци


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 15.499,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


МАШИНА ЗА АЛИШТА ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А+ КАПАЦИТЕТ 7 КГ ВРТЕЖИ 1000 16 ПРОГРАМИ ОДЛОЖЕН СТАРТ ECO ПРОГРАМ БРЗ ПРОГРАМ БУЧАВОСТ ПРИ ПЕРЕЊЕ 59 DB ДИМЕНЗИИ В/Ш/Д - 85/60/55 Стандардна гаранција 24 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи